Zambija

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Zambija

Īpašums pārdošanai Zambijā

Zambija atrodas Dienvidāfrikā. Uz ziemeļiem robežojas ar Kongo Demokrātisko Republiku, uz ziemeļaustrumiem no Tanzānijas, uz austrumiem no Malāvijas, uz dienvidiem no Mozambikas, Zimbabves, Botsvānas un Namībijas, un uz rietumiem no Angolas, Zambija nav pieejama jūra. Galvaspilsēta ir Lusaka.

Ja jūs interesē ieguldījumi īpašumu pārdošanai Zambijā, tas ir pozitīvs brīdis. Zambijas nekustamā īpašuma tirgū ir pozitīva un augoša tendence, pateicoties valsts politiskajai stabilitātei.

Lai atbalstītu šo situāciju, tas ietekmē arī valsts ģeogrāfisko stāvokli.

Galvaspilsēta Lusaka ir augošs tirdzniecības centrs, tā ir viena no labākajām vietām, kur iegādāties īpašumu pārdošanai Zambijā ar diezgan plašu izvēli un dažāda veida īpašumiem.

Pēc galvaspilsētas, tie, kas interesējas par ieguldījumiem īpašumos pārdošanai Zambijā, var apmeklēt Kitwe, kas ir trešā lielākā pilsēta Zambijā un kura bagātība ir saistīta ar vara ieguvi.

Nepietiekami nenovērtējiet pārdošanai piedāvāto īpašumu piedāvājumu, ko var atrast Ndolas pilsētā, kas ir nozīmīgs dzelzceļa un ceļa krustojums Zambijā.

Livingstone ir neliela pilsēta, kur var atrast modernākus īpašumus pārdošanai Zambijā, jo tā atrodas netālu no Harija Mwangas Nkumbulas starptautiskās lidostas.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 34091

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Zambija, Lusaka, Lusaka, chilanga

50,632.91EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

28000 m²
2,8 hektāru neapstrādāta zeme Chilanga rajonā, netālu no Makuulas Mācību centra, pretī Lafarge cementa rūpnīcai. Cena usd60,000 neg.
Cod. 17908

PARDOŠANA Cits (dzīvojamā ēka), Zambija, Lusaka, Lusaka, Plot 2400, Phase 2, Ndeke Village, Lusaka

253,164.56EUR
PARDOŠANA
Cits (dzīvojamā ēka)

600 m²
Dvīņu (divas dzīvokļi) mājoklis
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB